Our agents
Here to help

Yhteystiedot

Puhelin: 03 7559 888
Faksi: 020 6051 702
Sähköposti: tampere@vuokraturva.fi
Puhelinaika: ma-su klo 8–20

Couple with agent

Osoite

Sammonkatu 18-20,
33540 Tampere
Katso sijaintilinkki
Toimistoaika: ma-pe klo 10–17

Taru Voipalin

Taru Voipalin

myyntipäällikkö, LKV, LVV
041 528 0366
taru.voipalin@vuokraturva.fi

Vesa Rinne

Vesa Rinne

toimistovastaava, LKV, LVV
041 528 0360
vesa.rinne@vuokraturva.fi

Jaana Enoranta

Jaana Enoranta

myyntipäällikkö, vastaava hoitaja, LKV, LVV
041 528 0354
jaana.enoranta@vuokraturva.fi

Heidi Diov

Heidi Diov

myyntipäällikkö, LKV, LVV
041 528 0365
heidi.diov@vuokraturva.fi

 

Katja Sepponen

​Katja Sepponen

Elina Rautio

Elina Rautio

vuokravälittäjä, LKV, LVV
041 528 0462
elina.rautio@vuokraturva.fi

Laura Suhonen

Laura Suhonen

toimistoassistentti, LKV, LVV 
041 528 0591
laura.suhonen@vuokraturva.fi